Záznam webináře: Dokonalý profil na Linkedinu

Hledáte způsob, jak efektivně využít síť LinkedIn a získat nové obchodní partnery, klienty, zaměstnance nebo pracovní příležitosti? Vaším prvním krokem by mělo být vytvoření reprezentativního a profesionálního osobního profilu. V rámci webináře  se naučíte, jak takový profil vytvořit a získat pozornost potenciálních kontaktů.

S mými praktickými tipy a triky budete mít přehled o tom, co všechno by měl váš profil obsahovat, aby vás lidé vnímali jako odborníka ve svém oboru a chtěli s vámi spolupracovat. 

Reprezentativní osobní profil je naprostým základem práce na LinkedInu. Říká návštěvníkovi vše potřebné, působí sympaticky a profesionálně. Drtivá většina profilů, se kterými se při své práci setkávám, selhává už v začátcích. Klienti u mne poptávají doporučení, co vylepšit a moje odpověď je často naprosto jednoduchá: "Zkuste svůj profil vyplnit. ;)"

Osobní profily na LinkedInu zejí prázdnotou a uživatelé se diví, že jim LinkedIn nefunguje. Nicneříkající základní informace totiž už z principu málokoho osloví. Přitom stačí tak málo!  Podívejte se na můj webinář a udělejte skvělý první dojem.

Kdo obsah webináře ocení?

  • Profesionálové a podnikatelé, kteří chtějí zlepšit svůj profil na LinkedInu a získat větší viditelnost mezi svými kontakty a v oboru.
  • Ti, kteří hledají zaměstnání nebo chtějí změnit své pracovní zaměření a potřebují profesionální LinkedIn profil, který přiláká pozornost zaměstnavatelů a zlepší jejich šance na získání nové práce.
  • Marketingoví a PR specialisté, kteří chtějí efektivně využívat LinkedIn pro propagaci svých značek a produktů a získat nové zákazníky.
  • Freelanceři a konzultanti, kteří chtějí rozšířit své portfolio klientů a budovat svou online přítomnost na LinkedInu.
  • Studenti a absolventi, kteří chtějí začít budovat svůj profesionální profil a získat kontakty pro budoucí kariéru.
  • HR pracovníci, kteří hledají způsoby, jak zlepšit image firmy a získat nové talenty prostřednictvím LinkedInu.
  • Všichni, kteří chtějí zlepšit své znalosti LinkedInu a využít tento nástroj k propagaci svého osobního profilu, zvýšení viditelnosti své firmy nebo k navazování nových obchodních kontaktů.

Délka: 60 minut
Termín záznamu: 8. září 2022
Cena: 380 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Otázky a odpovědi

Jak dlouho budu mít záznam k dispozici?
Nákup není nijak časově omezen. Můžete si ho pustit teď i za půl roku. Po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz, na kterém si můžete webinář přehrát. Maximální počet zobrazení je 10, pokud tedy odkaz nebudete nikde šířit ;), věřím, že vám to bohatě vystačí. 

Potřebuji si k přehrávání stáhnout nějaký software? Budu muset něco instalovat?
Ne. Záznam je k dispozici online, není potřeba nic instalovat.